loader image

Республикалық «МузейФест-2021» онлайн-акциясының нәтижелері

ҚР Тәуелсіздігінің 30 жылдығы және 18 мамыр – Халықаралық музейлер күніне орай Алматы қаласы Мәдениет басқармасына қарасты «Алматы қаласы музейлер бірлестігі» КМКҚ отандық компьютерлік техника өндіруші «Ұлы Дала» компаниясының  қолдауымен 2021 жылдың 19 сәуірде жариялаған «МузейFEST-2021» республикалық онлайн-акциясы өз мәресіне жетті.
Қазылар алқасы отырысының нәтижесі бойынша конкурс жеңімпаздары анықталды. Жеңімпаздарды марапаттау 18 мамыр, сағат 10.00-де «Алматы» телеарнасының «Таңғы студио»  бағдарламасында өтті.